no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان آزمون فارسی اول ابتدایی فروردین ماه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
آزمون فارسی اول ابتدایی فروردین ماه
pdf
آوریل 24, 2020

آزمون فارسی اول ابتدایی فروردین ماه


دانلود رایگان آزمون فارسی اول ابتدایی فروردین ماه ۹۶ – آزمون حاضر مربوط به کتاب فارسی پایه اول دبستان و با فرمت : pdf پی دی اف در ۲ صفحه به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

آزمون فارسی پایه اول ابتدایی فروردین ماه

نمونه ارزشیابی و ازمون فارسی کلاس اول ابتدایی فروردین ماه ۹۵-۹۶ که دارای ۱۰ سئوال که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. که در ادامه شما قسمتی از سوالات مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این ازمون و سوالات : ۱- بخش و صدای هر کلمه را بنویس. ۲- مخالف هر کلمه را بنویس. ۳-برای هر نشانه یک کلمه بنویس. ۴- مرتب کن ۵- جمله بساز ۶-به کسی که شیرینی میپزد …… می گویند. به کسی که در و پنجره می سازد ……… میگویند. ۶- کلمه بساز.  ….. به مسافرت رفتم. ……. به مسافرت رفتی. ….. به مسافرت رفت ۷- کامل کن ۸- کلمه هایی که آخرشان صدای ا می دهد در خط بسته قرار بده. ۹- برای تصویر روبه رو جمله بنویس.

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان ازمون فارسی پایه اول ابتدایی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.