no-img
دانلود پروژه

دانلود پایان نامه پایدار سازی نانو نقره در برابر شستشو روی کالاهای نایلون توسط عوامل مختلف


دانلود پروژه

ادامه مطلب

ZIP
دانلود پایان نامه پایدار سازی نانو نقره در برابر شستشو روی کالاهای نایلون توسط عوامل مختلف
zip
اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۵
9.8 مگابایت
4000 تومان
134 صفحه (PDF)
4000 تومان – خرید

دانلود پایان نامه پایدار سازی نانو نقره در برابر شستشو روی کالاهای نایلون توسط عوامل مختلف


دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی نساجی پایدار سازی نانو نقره در برابر شستشو روي کالاهای نایلون توسط عوامل مختلف

در قالب فرمت (PDF) پی دی اف

رشته و مقطع : کارشناسی ارشد مهندسی نساجی

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی نساجی پایدار سازي نانو نقره در برابر شستشو روي کالاهاي نایلون توسط عوامل مختلف

پایان نامه پایدار سازی نانو نقره در برابر شستشو روی کالاهای نایلون توسط عوامل مختلف

چکیده:
امروزه آلودگی هاي محیط زیست، ناشی از افزایش جمعیت، محققان را مجبور به جستجوي روشهاییخوب و بهداشتی براي تولید محصولات مناسب جهت زندگی بهتر انسانها کرده است . یکی از اینمحصولات، منسوجات است که در زندگی روزمره انسانها بطور گسترده اي بکار می روند و از این رو نیازاست که از ورود آلودگی ها و میکروبها به آنها و انتقال آنها جلوگیري شود.در قرن اخی ر نانوتکنولوژي بدلیل توانایی رساندن فلزات به ابعاد نانو پیشرفت خیلی زیادي داشته است . دراین ابعاد خواص نوري، فیزیکی و شیمیایی فلزات شدیداً تغییر پیدا می کند مثلاً فلز نقره وقتی به شکلنانو ذرات نقره تبدیل می شود، قابلیت ضد میکروبی آن فوق العاده افزایش می یابد.امروزه تنها مقدار کمی مطالعات در مورد واکنش نانو ذرات نقره روي بدن انسان ها انجام شده است واثرات احتمال ناسازگاري، پخش، تجمع در اعضاي بدن و سمیت آنها خیلی کم روي بدن شناخته شدهاست. منسوجات می توانند محیط مناسبی براي رشد میکروارگانیسم ها، خصوصاً در دما و رطوبت مناسببدن باشند، لذا تحقیقات بسیاري روي اصلاح ضد میکروبی منسوجات صورت گرفته، تا سمیت آنها رانتیجه گرفته شده نانو ذرات کروي روي سطح پارچه داراي SEM کاهش دهند . با مطالعه روي تصاویرخاصیت ضدمیکروبی قابل توجهی در مقایسه با پارچه هایی است که نا نو ذرات نقره در مرکز آنها قراردارند.بنابراین در این پژوهش به بررسی روشهاي پایدارسازي نانو ذرات نقره روي الیاف نایلون، همچنین اثر ضدمیکروبی نانو ذرات نقره نسبت به دفعات شستشو و تولید نانو ذرات نقره پرداخته شده است.

این پایان نامه تمامی تکنیک های پایان نامه نویسی رعایت شده و جامع و کامل میباشد.

توجه : این فایل مالکیت آن مربوط به تهیه کننده آن میباشد و استفاده خریدار از آن به عهده سایت دانلود پروژه نمیباشد و صرفا سایت جهت کمک آموزشی و استفاده علمی دانشجویان و اساتید با قیمت ناچیز میباشد (صرفا جهت نگهداری و جمع آوری دریافت میشود) و در صورت درخواست صاحب اثر فایل حذف خواهد شد. باتشکر

قیمت فایل : ۴۰۰۰ تومان – فرمت : PDF پی دی اف – صفحات : ۱۳۴

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *